MONINPOLSKA

Pisaki L'Artiste MONIN

Pisaki L'Artiste MONIN

Pisaki Latte Art MONIN (L’ Artiste de MONIN) to zupełnie nowa kategoria produktów MONIN. Stworzone nie tylko dla baristów, ale dla każego pragnącego niczym barista stworzyć unikatowe dekoracje na piance kawy. Dzięki wygodnej i higienicznej tubce z dozwonikiem oraz odpowiedniej konsystencji dekorowanie klasycznego latte jeszcze nigdy nie było tak proste! W ofercie są dwie wersje smakowe- kakao i karmel.

Artystyczne dekoracje na piance kawy

Francuskie sosy MONIN są powszechnie stosowane w dekorowaniu koktajli i deserów. Wychodząc naprzeciw potrzebom baristów została opracowana odpowiednia receptura, dzięki której konsystencja sosu pozwala utrzymać się na piance latte przez co najmniej 20 minut. Dodajmy do tego jeszcze specjalnie zaprojektowane ergonomiczne opakowanie i mamy gotowe narzędzie do prostego tworzenia artystycznych dzieł, które zwiększają wartość napoju.

Jakość, wydajność i opłacalność

Pisaki MONIN są od razu gotowe do użycia tuż po otwarciu. Jedna tubka (150ml) starcza na ok. 100 aplikacji. Wygodne i higieniczne opakowanie stawiane jest na zakrętce, co w pełni zapewnia zużycie produktu. Konsystecja sosu jest gładka, błyszcząca i wdzięczna w rozprowadzaniu po piance. Wystarczy wziąć do ręki i… zacząć rysować!