MONINPOLSKA

Eliminacje MONIN Cup Poland 2018

Eliminacje MONIN Cup Poland 2018

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do Ogólnopolskiego Konkursu Barmańskiego MONIN Cup 2018! Gala Finałowa odbędzie się 8 października 2018 w Warszawie, podczas której 24 zakwalifikowanych barmanów będzie walczyć o główną nagrodę, którą jest wyjazd do Paryża na globalny finał MONIN Cup jako reprezentant Polski. Wyróżnione pierwsze miejsca zostaną także nagrodzone szkoleniami SPB i MSBiS oraz cennymi akcesoriami barmańskimi.

MONIN Cup to prestiżowy konkurs dla młodych profesjonalnych barmanów w wieku 18 – 27 lat, którzy rywalizują w tworzeniu najlepszych receptur drinków przygotowanych w oparciu o produkty MONIN. Barmani mierzą się ze sobą w kategorii „short drink” zawierający alkohol, gdzie podczas wyjścia na scenę są oceniani przez sędziów technicznych, a sam drink następnie jest oceniany jawnie w stylu włoskim przez sędziów degustacyjnych. Przed rozpoczęciem każdej rundy przeprowadzany jest dodatkowo punktowany Blind Test polegający na rozpoznaniu 10 wybranych smaków MONIN na podstawie smaku oraz zapachu.

MONIN Cup Poland 2018 będzie już 4 edycją organizowaną przez SCM Sp. z o.o., która odbędzie się 8 października 2018 w Salach Konferencyjnych Nimbus w centrum Warszawy (Al. Jerozolimskie 98). Jest to największy ogólnopolski konkurs barmański cieszący się dużym zainteresowaniem na rynku HoReCa oraz wśród barmanów. Tematem przewodnim MONIN Cup jest „mix your origins”, czyli prezentowane będą receptury podkreślające polskie pochodzenie. Konkurs ma charakter otwarty i zgłoszenia przyjmowane są do 10 września 2018. Obowiązuje lista gości.

W globalnym finale, który odbędzie się w grudniu  w Paryżu, udział biorą najlepsi barmani z całego świata wytypowani w ramach lokalnych eliminacji. Na reprezentantów z całego globu czekają także dodatkowe nagrody i atrakcje przygotowane przez MONIN.

Ważne dokumenty

Uwaga! Konkurs jest dedykowany tylko profesjonalnym barmanom, którzy mają ukończone 18 lat i nie mają ukończonych 28 lat w dniu 31.12.2018, mają obywatelstwo polskie oraz znają język angielski w stopniu komunikatywnym.
Formularz zalecamy wypełnić w Microsoft Word lub darmowym Google Docs.

AKTUALIZACJA 14.09.2018

Zgodnie z regulaminem publikujemy listę 24 zakwalifikowanych uczestników do finału MONIN Cup Poland 2018. Gratulujemy i już 8 października dowiemy się kto zdobędzie najwięcej punktów i wyjedzie do Paryża na Globalny Finał MONIN Cup!

Wygraj podwójne zaproszenie na Galę Finałową!

Śledź nasz fanpage fb.com/MoninPolska i weź udział w jednym z cyklicznych konkursów, w których wygrać można podwójne zaproszenie VIP na Galę Finałową MONIN Cup 2018 w Warszawie! Zaproszenie VIP dla dwóch osób upoważnia do wejścia na teren imprezy podczas rozgrywek finałowych, uczestnictwa w specjalnym seminarium MONIN o najnowszych trendach oraz w afterparty z pełnym wyżywieniem w towarzystwie uczestników i partnerów MONIN Cup.