MONINPOLSKA

Syrop Cinnamon Roll do kaw, koktajli i milkshake'ów

Syrop Cinnamon Roll do kaw, koktajli i milkshake'ów

Cynamonowe bułeczki, znane i uwielbiane na całym świecie, teraz mogą stać się główną atrakcją Twoich ulubionych napojów! Syrop MONIN Cinnamon Roll to nowy hit, który przenosi autentyczny smak tego wyjątkowego wypieku prosto do Twojej filiżanki lub kieliszka!

Do kaw, koktajli i milkshake’ów

Deserowy smak – Dzięki autentycznemu smakowi bułeczki z nutą cynamonu, masła i brązowego cukru, syrop MONIN Cinnamon Roll dodaje do każdego napoju głębi smaku.

Wielofunkcyjność – Niezależnie od tego, czy wykorzystasz produkt w kawiarni, na barze czy restauracji, syrop MONIN Cinnamon Roll doskonale sprawdzi się w różnorodnych napojach. Od tradycyjnych kaw po mrożone frappés i napoje typu milkshake. Świetnie komponuje się także z ciemnymi alkoholami i produktami jabłkowymi, takimi jak cydr lub calvados.

Prostota użycia – Dzięki wysokiemu skoncentrowaniu i łatwej dozowalności, dodanie odpowiedniej ilości syropu MONIN Cinnamon Roll do Twojego napoju jest szybkie i bezproblemowe, co pozwoli Ci oszczędzić cenny czas wzmożonego ruchu.

Naturalne Składniki – Syrop MONIN Cinnamon Roll nie zawiera żadnych sztucznych dodatków, konserwantów ani GMO. Jest również odpowiedni dla osób na dietach wegańskich i osób uczulonych, co sprawia, że jest to doskonały wybór dla każdego.

 

Polecane aplikacje – Kawy, Milkshakes, Bubble Tea, Koktajle.

Odkryj przepisy  

Kliknij w poniższą grafikę.