MONINPOLSKA

Rozgrzewająca herbata smakowa

Rozgrzewająca herbata smakowa

Herbata jest jednym z popularniejszych ciepłych napojów w Polsce. Pije się ją w każdym domu, zaprasza na nią gości lub w chłodniejsze dni coraz częściej zamawia w lokalach. Na stołach pojawia się wiele jej odmian, ale podstawową i wszystkim znaną w smaku jest czarna herbata. Dzięki MONIN można ten pospolity smak wzbogacić i rozgrzać się przy herbacie smakowej, która zaskoczy aromatem i pobudzi zmysły.

Wśród ponad 100 smaków MONIN znajduje się wiele syropów idealnie pasujących do wzbogacania aplikacji na gorąco: MONIN Francuska Wanilia, Francuski Karmel, Karmel, Toffee Nut, Czekolada i wiele innych. Z mniej pospolitych pozycji znajdują się syropy o smaku wypieków jak MONIN Apple Pie Szarlotka, Black Forest Tort Wiśniowo-Czekoladowy, Brownie, czy Butterscotch Ciasteczka Maślane.

Ze smaków opartych o przyprawy w ofercie znajdują się m.in. syrop MONIN Winter Spice lub Cynamon. Produkty mają ważną cechę- lubią się wzajemnie łączyć. To daje nieograniczone możliwości łączenia smaków, do czego zachęcamy.

Przepis na wyjątkową herbatę jest prosty i szybki w wykonaniu. Wystarczy zaparzona herbata, syrop MONIN i dodatkowo dekoracja w postaci np. owoców, laski cynamonu, plastra cytryny lub pomarańczy. Oto jak ją wykonać:

Rozgrzewająca herbata smakowa z syropem MONIN

12049471_709723545830245_7473216417174933896_n

 

• 20 ml syropu MONIN lub po 10 ml dwóch różnych smaków
• 180 ml czarnej herbaty

Wlej do naczynia syrop oraz herbatę. Wymieszaj i podaj.