MONINPOLSKA

MONIN Cup Junior 2022

MONIN Cup Junior 2022

Aktualizacja 23.11.2022 r. Listę szkół zakwalifikowanych na Ogólnopolski Konkurs MONIN Cup Junior 2022 możesz znaleźć tutaj.

 

Sprawdź swoje umiejętności i daj się ponieść chwili!

Tegoroczna edycja konkursu barmańskiego będzie przebiegała pod hasłem przewodnim, „Sharing Memorable Moments”. Stawiamy przed Tobą wyzwanie do stworzenia koktajlu, który nie tylko mówi coś o Tobie i Twoim świecie, ale także odzwierciedla to, co oznacza dla Ciebie tworzenie społeczności. Chcemy, abyś wykorzystał/a swoją kreatywność, umiejętności i pasję do stworzenia niezapomnianego drinka:

  • Zapadającego w pamięć – wyjątkowego, który będzie żył w pamięci widzów i sędziów, na długo po zakończeniu konkursu.
  • Pobudzającego zmysły – sprawi, że publiczność i sędziowie poczują pobudzającą moc wszystkich pięciu zmysłów i niepowtarzalny moment radości.
  • Unikalnego – chodzi o to, abyś podzielił/a się tym, co Cię pasjonuje i wprowadził/a innych do Twojego świata, aby oni również mogli dzielić tę pasję.

Stwórz show, które połączy publiczność, jurorów i sędziów do wspólnego przeżywania emocji, których nie da się zapomnieć!

Poznajcie wyjątkowe nagrody w konkursie:

  • 1 miejsce – Bon Szkoleniowy SPB i profesjonalny blender ufundowany przez sponsora Vitamix,
  • 2 miejsce – Bon Szkoleniowy MSBiS
  • 3 miejsce – Bon Szkoleniowy SPB
  • Powyższe nagrody powiększymy o zestaw barmański MONIN a szkoły reprezentantów otrzymają szkolenie Master MONIN!
  • 4 miejsce – akcesoria barmańskie
  • 5 miejsce – akcesoria barmańskie

Odtwórz wideo

Zgłoś swoją szkołę

Młodzi pasjonaci miksologii mają za zadanie przygotować autorski koktajl bezalkoholowy typu Long Drink, na bazie produktów MONIN. Następnie Jury dokona oceny koktajlu, wykonania, zgodnie ze sztuką barmańską, jego smaku i zapachu. Dodatkowy punkty zawodnicy będą mogli uzyskać podczas blind testu MONIN, w którym to będą rozpoznawać smaki syropów na podstawie smaku, koloru i zapachu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody i szkolenia. Zapisz swoją szkołę już teraz, na kwalifikacje do IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Barmańskiego MONIN Cup Junior 2022! Na zgłoszenia szkół czekamy do dn. 7 listopada, a na finałową recepturę reprezentanta szkoły (uprzednio wybranego w ramach wewnętrznych rozgrywek szkolnych), czekamy do dn. 17 listopada. Nie zwlekaj, liczba miejsc jest ograniczona i o udziale w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia nie są już przyjmowane, ale możesz zgłosić swoją szkołę na listę chętnych aby otrzymać powiadomienie w 2023 roku.

Regulamin MONIN CUP Junior 2022

O nas – SCM Sp. z o. o.

Jesteśmy organizatorem konkursu Monin Cup Poland i wyłącznym dystrybutorem produktów MONIN w Polsce. Naszym celem jest budowanie społeczności barmańskiej i inspirowanie innych do przygotowania pysznych aplikacji, które budzą emocje wszystkimi zmysłami! Poznaj nas czytając więcej na stronie https://www.scmpoland.pl/o-nas/.

O MONIN

MONIN jest marką rekomendowaną dla profesjonalistów, z branży barowej i gastronomicznej. W swojej ofercie posiada ponad 150 smaków, dostępnych w 150 krajach. Producent w swoim portfolio posiada: syropy premium, puree owocowe, sosy i likiery. Za sprawą jakości i smaku, są prawdopodobnie najlepsze! Więcej na stronie https://www.moninpolska.pl/blog/.