MONINPOLSKA

MONIN Cup Junior 2015

MONIN Cup Junior 2015

Jak co roku zapraszamy wszystkie szkoły gastronomiczne na Ogólnopolski Konkurs dla Młodych Barmanów MONIN Cup Junior 2015! Gala finałowa trzeciej już edycji odbędzie się 3 grudnia 2015 roku w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich (ul. Majdańska 30/36 , 04-110 Warszawa)

-> INFORMACJE DLA PRASY

-> LISTA UCZESTNIKÓW

-> WYNIKI MCJ 2015

MONIN Cup Junior to konkurs dla młodych barmanów w wieku 15-20 lat, którzy będą rywalizować w tworzeniu najlepszych receptur koktajli przygotowanych w oparciu o produkty MONIN. Konkurs składa się z dwóch etapów: eliminacji (przeprowadzonych indywidualnie w szkołach) oraz rozgrywki finałowej podczas gali w Warszawie, gdzie barmani zmierzą się między sobą wykonując 4 identyczne koktajle zgodnie ze swoją unikalną recepturą.

Zawodnicy będę mieli okazję walczyć o cenne nagrody! Oprócz nagrodzonych pierwszych 4 miejsc każdy z uczestników i ich opiekunowie otrzymają drobne upominki. Szkoła, której reprezentant zdobędzie I miejsce, otrzyma również cenną nagrodę. Podczas gali finałowej odbędzie się show z gościem specjalnym MONIN, który oprócz ciekwostek dostarczy także dużo cennej barmańskiej wiedzy ze świata. Zapraszamy!

Wystarczy jako opiekun wypełnić formularz rejestracyjny dla szkól, następie wysłać go na monincup@moninpolska.pl oraz zapoznanać się z regulaminem. Na wypełnione formularze od szkół czekamy do 30 września 2015! Liczy się kolejność zgłoszeń, po otrzymaniu 27 poprawnie wypełnionych formularzy lista będzie zamknięta.

AKTUALIZACJA (5.10.2015): Znamy już 27 zakwalifikowanych szkół, z których 27 uczestników zmierzy się 3 grudnia podczas Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Barmanów MONIN Cup Junior 2015! Gratulujemy!

lista szkol

Relacje MONIN Cup Junior 2013 i 2014:

Wydarzenie to ma na celu promowanie marki MONIN, która jest obecnie uznawana  za numer jeden na świecie na rynku syropów klasy Premium, likierów, sosów aromatycznych oraz puree owocowych. To zasługa ponad 100 letniego doświadczenia oraz bogatej oferty – ponad 150 smaków sprzedawanych w 144 krajach na świecie. Do produkcji wyrobów MONIN wybierane są wyłącznie wyselekcjonowane i najlepsze owoce, kwiaty, przyprawy, orzechy i nie tylko. To sprawia, że powstają zawsze wyjątkowej jakości produkty o niepowtarzalnym smaku, kolorze i zapachu .

Organizatorem konkursu jest wyłączny importer marki MONIN w Polsce- SCM Sp. z o.o.

Bieżące informacje zawsze na:
fb.com/MoninPolska, moninpolska.pl oraz moninpolska.pl/blog