MONINPOLSKA

MONIN Cup 2016

MONIN Cup 2016

Weż udział w prestiżowym ogólnoświatowym konkursie MONIN CUP 2016! Gala Finałowa odbędzie się 3 października 2016 na 27 piętrze Millennium Plaza w klubie Level 27 w Warszawie, podczas której 24 zakwalifikowanych barmanów będzie walczyć o udział w finale MONIN Cup 2016 w Paryżu reprezentując Polskę oraz o cenne nagrody!

MONIN Cup to prestiżowy konkurs dla młodych profesjonalnych barmanów, którzy rywalizują w tworzeniu najlepszych receptur drinków przygotowanych w oparciu o produkty MONIN. Barmani mierzą się ze sobą w kategorii „short drink” zawierający alkohol, gdzie podczas wyjścia na scenę są oceniani przez sędziów technicznych, a sam drink następnie jest oceniany w stylu włoskim przez sędziów degustacyjnych. Zwycięzca, oprócz cennych nagród, otrzymuje również wyjazd do Paryża jako reprezentant Polski na globalnym finale MONIN Cup.

MONIN Cup 2016 będzie już 3 edycją organizowaną przez SCM Sp. z o.o., jest to jedno z największych konkursów barmańskich w Polsce cieszących się dużym zainteresowaniem na rynku HoReCa oraz wśród barmanów. Gala Finałowa połączona będzie z podsumowaniem ostatnich 2 lat działań MONIN w Polsce oraz wyróżnieniem klientów SCM, którzy mają bezpośredni wpływ na sukces projektu.

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy na: monincup(at)moninpolska.pl do 12 września 2016. Aktualne informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na
Facebook.com/MoninPolska oraz www.moninpolska.pl/blog

Wymagane ukończone 18 lat i mniej niż 27 lat w dniu 5.12.2016. Konkurs ma charakter otwarty.

Relacja z poprzednich edycji MONIN Cup

Brak przypisanych tagów do tego posta.