MONINPOLSKA

Letnie receptury

Letnie receptury

Kiedy zaczyna się upalne lato, zamieniamy rozgrzewające napoje na lekkie, owocowe i chłodzące. Oto wyjątkowa edycja letnich i orzeźwiających drinków reprezentujących najświeższe smaki sezonu. Program pełny jest pomysłów na aromatyczne doznania, które na pewno spełnią oczekiwania spragnionych gości.

Letnie trendy 2016

Gin & Tonic  przeżywa drugą młodość.

Teraz podawane w eleganckim szkle do wina, aromatyzowany syropem, z dodatkiem właściwej dekoracji, jest gwarancją sukcesu! Popularny trend w krajach śródziemnomorskich, takich jak Hiszpania i Portugalia, był gwiazdą wśród koktaili na Bar Convent 2015, w Berlinie. Wszystkie główne marki ginu, osiągają aplikacje wyróżniające się prostotą w przygotowaniu, lecz które mogą być przygotowane w wielu różnych smakach.

Cydrowe Koktajle

Dodanie syropów MONIN lub puree owocowych do cydru jabłkowego lub gruszkowego tworzy ekscytujący, kolorowy wachlarz smaków. Niska zawartość alkoholu i orzeźwiający smak cydru stały się bardzo popularne w ostatnich latach na kluczowych rynkach, m.in. takich jak Wielka Brytania. Pomysł jest bardzo prosty do osiągnięcia i oferuje wiele możliwości personalizacji. Szczególnie nadaje się do oferty sezonowej. To połączenie produktów ma potencjał i świetnie współgra ze sobą.

Smakowe Lemoniady

Napój, który wiódł prym w poprzednim sezonie letnim. Zapowiada się, że tradycyjne lemoniady będą wiodły prym wśród napojów w sezonie letnim 2016. Wraz z MONIN Lemonade Mix i innymi smakami syropów MONIN możesz zaoferować napoje skutecznie gaszące pragnienie. Dlaczego nie podać, Twojej ulubioną recepturę w słoju lemoniadowym, kubku na wynos lub dzbanku, które zapewnią dobry wygląd baru i spełnią oczekiwania klientów. Sukces gwarantowany!

Lodowe inspiracje

Dodaj lody (najlepiej waniliowe), tradycyjnej wody gazowanej lub z syfonu i syrop, dla uzyskania smaku z dzieciństwa. Ice Cream Floats  odpowiada wielu głównym trendom, w szczególności drinkom typu retro (drink został wymyślony 1872 r.!) Ten koktajl zdobywa popularnośc i zaczyna pojawiać się w najciekawszych restauracjach w Wielkiej Brytanii.