MONINPOLSKA

MONIN Cup 2022

MONIN Cup 2022

Ostatnie lata nie sprzyjały branży gastronomicznej i społeczności barmańskiej, dlatego cieszymy się bardzo, że w tym roku wracamy ze zdwojoną siłą! Z przyjemnością ogłaszamy, że startują eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Barmańskiego MONIN Cup Poland 2022! Czas odkryć największe talenty pośród barmanów z całej Polski!

MONIN Cup Poland 2022 to 5 edycja jednego z największych konkursów w Polsce. Jest to ważne wydarzenie dla branży barmańskiej, ponieważ organizatorzy odkrywają młode talenty. Monin Cup to nie tylko konkurs, ale także wyjątkowy czas, kiedy zawodnicy, jury i sędziowie będą wspólnie zachwycać się nowymi doświadczeniami degustacyjnymi, dzielić się pasją i dobrze bawić! 

Monin Cup Poland

Na czym polega konkurs? Podczas eliminacji zostanie wybranych 18 finalistów, którzy następnie zawalczą w finale o tytuł MONIN Cup Master Polska 2022! W finale zawodnicy muszą się zmierzyć z dwoma wyzwaniami. Pierwszy etap to blind test polegający na rozpoznaniu 10 wybranych losowo smaków produktów MONIN. Następnie drugim etapem jest stworzenie wyjątkowego koktajlu, z wykorzystaniem wysmakowanych syropów i puree MONIN.

Zawodnicy będą oceniani przez Jury pod kątem: autoprezentacji i komunikacji, prezentacji, smaku, wykonania, sprawności, balansu i spójności z tematem. Oceny tych wyjątkowych koktajli dokona Jury, w skład którego wchodzą najznakomitsze twarze polskiej i zagranicznej społeczności barmańskiej. Wygrany/a poza nagrodą rzeczową ufundowaną przez producenta profesjonalnych blenderów Vitamix, zostanie zakwalifikowany/a do finału globalnego we Francji, gdzie będzie reprezentować Polskę! 

AKTUALIZACJA 27.09.2022: Lista na MONIN CUP 2022 jest już zamknięta. Listę zakwalifikowanych uczestników można znaleźć tutaj.

Sprawdź swoje umiejętności i daj się ponieść chwili!

Tegoroczna edycja konkursu barmańskiego będzie przebiegała pod hasłem przewodnim, „Sharing Memorable Moments”. Stawiamy przed Tobą wyzwanie do stworzenia koktajlu, który nie tylko mówi coś o Tobie i Twoim świecie, ale także odzwierciedla to, co oznacza dla Ciebie tworzenie społeczności. Chcemy, abyś wykorzystał/a swoją kreatywność, umiejętności i pasję do stworzenia niezapomnianego drinka:

  • Zapadającego w pamięć – wyjątkowego, który będzie żył w pamięci widzów i sędziów, na długo po zakończeniu konkursu.
  • Pobudzającego zmysły – sprawi, że publiczność i sędziowie poczują pobudzającą moc wszystkich pięciu zmysłów i taki, który stworzy niepowtarzalny moment radości.
  • Unikalnego – chodzi o to, abyś podzielił/a się tym, co Cię pasjonuje i wprowadził/a innych do Twojego świata, aby oni również mogli dzielić tę pasję.

Stwórz show, które połączy publiczność, jurorów i sędziów do wspólnego przeżywania emocji, których nie da się zapomnieć!

Jeśli jesteś profesjonalistą/stką lub kończysz kurs barmański i jest to Twoja pasja, czekamy właśnie na Ciebie! Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy. Na Twoją aplikację czekamy do 17 września 2022. Zapisz się już dziś!

AKTUALIZACJA 27.09.2022: Lista na MONIN CUP 2022 jest już zamknięta. Listę zakwalifikowanych uczestników można znaleźć tutaj.

Regulamin MONIN Cup 2022

O nas – SCM Sp. z o. o.

Jesteśmy organizatorem konkursu Monin Cup Poland i wyłącznym dystrybutorem produktów MONIN w Polsce. Naszym celem jest budowanie społeczności barmańskiej i inspirowanie innych do przygotowania pysznych aplikacji, które budzą emocje wszystkimi zmysłami! Poznaj nas czytając więcej na stronie https://www.scmpoland.pl/o-nas/.

O MONIN

MONIN jest marką rekomendowaną dla profesjonalistów, z branży barowej i gastronomicznej. W swojej ofercie posiada ponad 150 smaków, dostępnych w 150 krajach. Producent w swoim portfolio posiada: syropy premium, puree owocowe, sosy i likiery. Za sprawą jakości i smaku, są prawdopodobnie najlepsze! Więcej na stronie https://www.moninpolska.pl/blog/.

Brak przypisanych tagów do tego posta.