MONINPOLSKA

Kamila Sikora polską reprezentantką w Austrii

Kamila Sikora polską reprezentantką w Austrii

W ramach nagrody za zajęcie I miejsca w konkursie MONIN Cup Junior Poland 2016, finalistka Kamila Sikora wzięła udział w międzyszkolnych zawodach barmańskich w Austrii. Mimo bardzo wysokiego poziomu oraz dużej liczby uczestników nasza reprezentantka osiągnęła sukcesy w różnych kategoriach! W imieniu całego zespołu SCM MONIN serdecznie gratulujemy!

Konkurs MONIN Shülercup odbył się 21 marca niedaleko Wiednia w Austrii, gdzie młodzi barmani ze szkół z całego kraju zmierzyli się wykonując na scenie koktajl bezalkoholowy z wykorzystaniem produktów MONIN. Nasza reprezentantka i finalistka MONIN Cup Junior 2016 wystartowała z koktajlem blenderowanym „Sunlight” na bazie syropów MONIN Kiwi oraz Grejpfrut zdobywając I miejsce w prezentacji na scenie, II miejsce za dekorację, IV miejsce za koktajl, plasując się w ogólnym rankingu na IV miejscu.

Koktajl blenderowany „Sunlight’ autorstwa Kamili Sikory

  • 10ml syropu MONIN Grejpfrut
  • 15ml syropu MONIN Kiwi
  • 15ml Passion Fruit Coulis
  • 60ml świeżego soku z pomarańczy
  • 5ml świeżego soku z limonki
  • 1/4 mango
  • 30ml soku z banana

 

Kamila Sikora jest uczennicą Zespołu Szkół im. Juliana Tuwima w Bielsku-Białej. Interesuje się barmaństwem od 2 lat rozpoczynając swoją przygodę w szkole podczas koła barmańskiego organizowanego przez wychowawcę. Bardzo lubi wymyślać nowe kompozycje koktajli, dekoracje, łączyć smaki i zachwycać tym swoich gości oraz rodzinę. Obecnie pracuje dorywczo na wielu imprezach masowych, mniejszych wydarzeniach i weselach. W przyszłości pragnie otworzyć własną restaurację z profesjonalną obsługą barmańską.

Brak przypisanych tagów do tego posta.