MONINPOLSKA

Gala Finałowa MONIN Cup 2016

Gala Finałowa MONIN Cup 2016

Znamy już listę 24 uczestników Gali Finałowej MONIN Cup 2016, która odbędzie się 3 października w klubie Level 27 w Warszawie! Spośród wielu nadesłanych zgłoszeń zostało komisyjnie wybranych 24 najlepszych barmanów i barmanek, którzy będą walczyć o udział w finale MONIN Cup w Paryżu reprezentując Polskę oraz o cenne nagrody.

MONIN Cup to prestiżowy konkurs dla młodych profesjonalnych barmanów, którzy rywalizują w tworzeniu najlepszych receptur drinków przygotowanych w oparciu o produkty MONIN. Barmani mierzą się ze sobą w kategorii „short drink” zawierający alkohol, gdzie podczas wyjścia na scenę są oceniani przez sędziów technicznych, a sam drink następnie jest oceniany w stylu włoskim przez sędziów degustacyjnych. Zwycięzca, oprócz cennych nagród, otrzymuje również wyjazd do Paryża jako reprezentant Polski na globalnym finale MONIN Cup.

MONIN Cup 2016 będzie już 3 edycją organizowaną przez SCM Sp. z o.o., jest to jedno z największych konkursów barmańskich w Polsce cieszących się dużym zainteresowaniem na rynku HoReCa oraz wśród barmanów. Gala Finałowa połączona będzie z podsumowaniem ostatnich 2 lat działań MONIN w Polsce oraz wyróżnieniem klientów SCM, którzy mają bezpośredni wpływ na sukces projektu. W trakcie imprezy odbędzie się również prezentacja rozwiązań blenderowanych prowadzona przez specjalistę Vitamix z USA.

Link: lista zakwalifikowanych 24 uczestników na Galę Finałową MONIN Cup 2016

Agenda imprezy:

11:00 – 11:30  odprawa zawodników

11:30 – 15:00  konkurs  barmański

15:00 – 16:00  Przerwa / Snacks

16:00 – 17:00  seminarium Vitamix

17:00 – 17:30  Ogłoszenie wyników  i wręczanie nagród barmanom

17:30 – 18:30  Podsumowanie 4 – letniej współpracy i wręczanie nagród klientom SCM

18:30 – 22:00  Cocktail Party

Organizator: SCM sp. z o.o.

Patronat honorowy: Ambasada Francji, Francusko-Polska Izba Handlowa CCIFP

Sponsor tytularny: MONIN

Partner strategiczny: Vitamix

Partnerzy: Coca-Cola, Evian , Badoit

Patroni merytoryczni: MSBiS, SPB

Patroni medialni: Food Service, Horeca.net, Nowości Gastronomiczne, Sweets&Coffee, Przegląd Gastronomiczny, Newsgastro, Barmagazyn, Warszawski Barman

Firma SCM Sp z o.o. działa od września 2005 roku.,a  od lipca 2012 jest  Wyłącznym Dystrybutorem  Produktów MONIN na Polskę . Główne obszary działalności firmy to  rozwój i kreowanie nowych rozwiązań w kategorii produktów i napojów dla kanału HORECA oraz  doradztwo w zakresie ich przetwarzania. Zakupy i sprzedaż surowców rolnych oraz  produktów gastronomicznych .Efektywne zarządzanie  łańcuchem dostaw obejmującego produkty , opakowania i dystrybucję. Od kwietnia  2016 r SCM  jest także wyłącznym importerem i dystrybutorem profesjonalnych urządzeń do mieszania napojów oraz potraw – marki Vitamix

Francuska Marka MONIN jest obecnie uznawana  za numer jeden na świecie na rynku syropów klasy Premium, puree owocowych oraz sosów deserowych. To zasługa ponad 100 letniego doświadczenia oraz bogatej oferty- ponad 150 smaków sprzedawanych w 150 krajach na świecie. Do produkcji wyrobów MONIN wybierane są wyłącznie wyselekcjonowane i najlepsze owoce, kwiaty, przyprawy oraz orzechy. To sprawia, że powstają produkty zawsze wyjątkowej jakości o niepowtarzalnym smaku, kolorze i zapachu. MONIN – naturally insipiring.

Brak przypisanych tagów do tego posta.