MONINPOLSKA

Czysty smak bez dodatku cukru – PURE by MONIN

Czysty smak bez dodatku cukru – PURE by MONIN

Wybierz się w podróż po intensywnych owocowych smakach, którymi można cieszyć się bez obaw o nadmiar cukru i kalorii. To wszystko dzięki gamie PURE by MONIN, które oferują autentyczne esencje owoców i naturalnych aromatów, podkreślając niepowtarzalność każdego napoju. Przygotuj się na niezapomniane doznania smakowe i dowiedz się, jakie korzyści niosą ze sobą te wyjątkowe smaki!

PURE by MONIN to linia 6 rewolucyjnych smaków 

Coraz więcej osób poszukuje napojów o niższej zawartości cukru i kalorii. W odpowiedzi na potrzeby konsumentów poszukujących alternatyw dla słodzonych napojów wprowadzamy nowość. To owocowa esencją smaku prosto z ogrodu pełnego radości. Dla poszukiwaczy lemoniad, koktajli, bubble tea, ice tea czy wody z dodatkiem smaku – takich napojów, które możemy spożywać codziennie i bez kompromisów. PURE by MONIN poszerza naszą dotychczasową ofertę naturalnych produktów MONIN i daje rozwiązania dla każdego miłośnika smaku!

Korzyści dla osób poszukujących smaku bez dodatku cukru

PURE by MONIN nie zawiera dodatku cukru ani słodzików i jest doskonałą alternatywą dla napojów słodzonych. Od teraz masz możliwość tworzenia aplikacji o niższej zawartości cukru i cieszenia się ulubionymi smakami lata bez obaw o nadmiar kalorii i konserwanty. Jesteśmy przekonani, że dzięki gamie PURE by MONIN dostarczymy konsumentom nowych wysmakowanych doświadczeń!

Odkryj Autentyczne Smaki Owoców

Nasza pasja do odkrywania nowych smaków i inspirujących doświadczeń zrodziła gamę PURE by MONIN. Odkryj z nami autentyczne esencje owoców i naturalne aromaty, które ożywią napoje i dostarczą niepowtarzalnych doznań smakowych. Poznaj wyjątkowy smak prosto z owocowego raju. To prawdziwa eksplozja smaków, która wzbogaci serwowane napoje wyjątkowym akcentem owocowej świeżości.

Dostępne smaki PURE by MONIN.

Owoce Leśne – smak dojrzałej truskawki, poziomki i czarnej porzeczki, która przeniesie Cię w pełen radości świat owocowych przyjemności.

Mango Marakuja – autentyczna esencja owoców soczystego mango skąpanego w słońcu i egzotycznej dojrzałej marakui. To prawdziwa egzotyczna świeżość!

Brzoskwinia Morela – doskonałe połączenie bardzo soczystej brzoskwini i dojrzałej moreli, idealnej do orzeźwiających aplikacji!

Cytryna Limonka – porcja orzeźwiającego soku z cytrusów: cytryny i limonki. Już po pierwszym łyku przywodzi na myśl lato!

Zielone Jabłko – smak stworzony najwyższej jakości soku z zielonego jabłka, esencja smaku i aromat uprzyjemnia dzień.

Mięta – autentyczna esencja stworzona z naturalnego aromatu mięty. Ten niezwykły smak zawiera w sobie magię świeżości aromatycznego ogrodu ziół.

To najwyższej jakości soki owocowe i naturalne aromaty tworzą niepowtarzalną recepturę MONIN. Bez dodatku cukru i zamienników cukru. Od teraz masz możliwość stworzenia niezliczonej ilości wyśmienitych napojów o obniżonej kaloryczności, które zachwycą Twoich gości i przeniosą ich w sielski klimat letnich ogrodów.

Receptury – kliknij w poniższy obraz aby wyświetlić


Polecane aplikacje – Koktajle bezalkoholowe, Ice Tea, Lemoniady, Bubble Tea.