Vita-Mix XL

$ 4275,00*

Nr katalogowy:

10282 (programowalny)

10203 (z regulacją obrotów)

* Płatność w PLN wg średniego kursu NBP (tabela A) z dnia poprzedzającego dzień wystawienia faktury.

Vita-Mix XL to blender nowej generacji zapewniający prace silnika o mocy 4,2 kM z jednoczesnym wykorzystaniem pojemnika do blenderowania o roboczej pojemności 5,5 litra. Konstrukcja XL pozwala na redukcję czasu przygotowania potraw, jednoczesnie zwiększając efektywność pracy poprzez umożliwienie przygotowania wielu porcji produktu w trakcie jednego cyklu (do 24 porcji o objętości 0,25l każda) oraz skrócenie czasu pracy.

Dzięki możliwości zastosowania różnych prędkości pracy blendera, wprowadzeniu gotowych programów pracy blendera oraz dostępności funkcji pracy pulsacyjnej dla wybranego poziomy prędkości, XL pozwala na wprowadzenie do menu nowych dań, które wcześniej były dla Państwa niewykonalne. Specjalnie zaprojektowany system noży zapewnia zawsze wyrównany i najwyższej jakości poziom blenderowania co poprawia smak i walory odżywcze przygotowywanej potrawy. Mycie pojemnika zajmuje sekundy dzięki jego ergonomicznej budowie.

Duży pojemnik
Efektywna robocza objętość pojemnika to 6 litrów, co pozwala na przygotowanie do 24 porcji produktu o pojemności 250 ml każda. Redukuje to w znaczny sposób czas przygotowania wielu porcji na raz, poprawia efektywność pracy personelu, eliminuje wiele procesów pośrednich, gwarantuje oszczędności pracy I czasu.

Moc silnika
Silnik o mocy 4,2 kM w połączeniu z wysoko-efektywnym systemem noży gwarantują uzyskanie wyrównanego, jednolitego i wysokiej jakości produkt o poprawionych walorach smakowych i odżywczych.

Elastyczność pracy
Zastosowania zmiennej, regulowanej prędkości, funkcji pulsacyjnej oraz wprowadzenie zdefiniowanych programów pracy blendera pozwala na tworzenie nieskończenie wielu receptur z jednoczesnym kontrolowaniem wyrównanej jakości przygotowywanych potraw.

Efektywność pracy
Ergonomiczny pojemnik do blenderowania BPA-free Tritan™ o pojemności 6 litrów, wykonany z przeźroczystego został zaprojektowany w sposób, który ułatwi jego użycie. W wyposażenie Via-Mix XL® wchodzi również pojemnik o objętości 1,8 litra dla zagwarantowania możliwości pracy z mniejszymi objętościami oraz tamper do zastawania przy pracy z bardzo gęstymi składnikami.

Design
Konstrukcja maszyny opracowana w sposób gwarantujący lepsze zagospodarowanie przestrzenie dostępnej na blacie roboczym

Wysoka jakość, gwarantująca wieloletnie użytkowanie maszyny, 3 letnia gwarancja.

Prezentowany sprzęt jest przeznaczony do użytku przemysłowego o wysokich
wydajnościach i profesjonalnych parametrach.

Kontakt

SCM Sp. z o.o.

ul. Jana Pawła II 11
00-828 Warszawa

Fax: +48 22 586 54 01

Robert Padiasek
Commercial Director robert.padiasek@scmpoland.pl
+48 518 011 802

Customer Service

zamowienia@scmpoland.pl
+48 797 846 624