The Quiet One

$ 2675,00*

Nr katalogowy: 58674

* Płatność w PLN wg średniego kursu NBP (tabela A) z dnia poprzedzającego dzień wystawienia faktury.

Jest to najcichszy blender na świecie. Właśnie dzięki tej właściwości blender ten został wybrany do pracy w kawiarniach Starbucks Coffee na terenie całego świata. Podczas pracy blender jest praktycznie niesłyszalny w stosunku do produktów konkurencji. Do budowy blendera użyto materiałów wygłuszających opracowywanych wraz z naukowcami NASA. To niepowtarzalne rozwiązanie wraz ze specjalnie zaprojektowaną pokrywą, która przylega do blendera przez umieszczony w nim elektromagnes, sprawia, że urządzenie TQO może pracować w tak cichy sposób (i tak się właśnie nazywać).

Łatwość obsługi
Urządzenie jest bajecznie proste w obsłudze. TQO posiada 6 programów blenderowania, funkcję automatycznego wyłączania.

Możliwość programowania
Każdy użytkownik może samodzielnie wybrać 6 z 34 fabrycznie specjalnie przygotowanych programów. Również po skontaktowaniu się z naszym konsultantem istnieje możliwość indywidualnego doboru programów pod precyzyjnie sprecyzowane oczekiwania klienta.

Ogromna moc i bezpieczeństwo
Specjalnie zaprojektowany motor o mocy 3 KM to jeden z najmocniejszych i najtrwalszych dostępnych na rynku silników przeznaczonych do użytku w blenderach. Przeznaczony do mocnej eksploatacji silnik zaprojektowany specjalnie dla wymagających napojów smothie oraz czynności wykonywanych w kawiarniach. Opatentowane rozwiązania przeniesienia napędu oraz układu bezpieczników nie pozwala na przeciążenie i spalenie silnika. Te rozwiązanie w połączeniu sprawiają, że blender jest niezawodny i zawsze można na nim polegać.

Pojemnik Advance
zapewnia szybsze i wygodniejsze nalewanie napoju, a dłuzszy okres eksploatacji ostrza przekłada sie na skrócenie czasu obsługi, wieksze oszczednosci oraz zadowolenie klientów.

Spójność procesu przygotowania
Idealnie zmiksowane napoje smoothie, shake’i mleczne, napoje z całych owoców i warzyw, mrożone (bez kawałków lodu) kawy i herbaty…za każdym razem takie same!

Sterowanie pulsacyjne
Łatwe w użyciu sterowanie pulsacyjne pozwala szybko odświeżyć napoje. Wystarczy wcisnąć jeden guzik!

Wygoda
Elastyczne, dwuczęściowe wieko umożliwia dodawanie składników w czasie trwania procesu miksowania.

Prezentowany sprzęt jest przeznaczony do użytku przemysłowego o wysokich
wydajnościach i profesjonalnych parametrach.

[embedyt]https://youtu.be/oAPP4GoDjec[/embedyt]

Kontakt

SCM Sp. z o.o.

ul. Jana Pawła II 11
00-828 Warszawa

Fax: +48 22 586 54 01

Robert Padiasek
Commercial Director robert.padiasek@scmpoland.pl
+48 518 011 802

Customer Service

zamowienia@scmpoland.pl
+48 797 846 624