Rinse-O-Matic

$ 375,00*

Nr katalogowy: 01446

* Płatność w PLN wg średniego kursu NBP (tabela A) z dnia poprzedzającego dzień wystawienia faktury.
Urządzenie Vita-Mix® Rinse-O-Matic® zostało zaprojektowane do mycia 2.0 L lub mniejszych pojemników blendera używanych w barze, restauracji, lokalach serwujących mrożoną kawę lub napoje orzeźwiające smoothie. Spłukaj osad w ciągu zaledwie sekund poprzez położenie pojemnika blendera na urządzeniu Rinse-O-Matic i naciśnięciu go. Rinse-O-Matic działa w 100% na zimną wodę pod ciśnieniem.

Szybkość
Skuteczne płukanie brudnych pojemników w czasie krótszym niż 5 sekund.

Łatwa instalacja
Instalacja trwa kilka minut. Po prostu podłącz standardowy wąż do kurka. Wszystko czego potrzebujesz, aby uruchomić urządzenie jest dołączone w opakowaniu. Nie jest potrzebna elektryczność ani drogie narzędzia hydrauliczne.

Zyskowność
Obniż swoje rachunki za wodę używając Rinse-O-Matic® , które zużywa do pracy tylko taką ilość zimnej wody, jaka jest konieczna. Obniż swoje rachunki za elektryczność używając Rinse-O-Matic, dzięki temu, że działa ono bez prądu elektrycznego, a co za tym idzie eliminuje możliwość porażenia elektrycznego.

Wytrzymałość
Urządzenie jest wykonane z niemal niezniszczalnego plastiku ABS. Tylko jedna część jest ruchoma. Brak konieczności przeglądów. Brak konieczności kosztownych napraw.

Wszechstronność
Urządzenie skutecznie czyści pojemniki (2.0 L lub mniejsze) dowolnego producenta. Pasuje do każdego standardowego zlewozmywaka. Szybkozłączki pozwalają przemieszczać urządzenie pomiędzy zlewami.

Stabilność
Zaprojektowane tak, aby wymagało jedynie ograniczonego ruchu pojemnika w trakcie opłukiwania. Wytrzymałe ssawki zapobiegają poruszaniu się urządzenia w Twoim zlewie w trakcie użytkowania.

Prezentowany sprzęt jest przeznaczony do użytku przemysłowego o wysokich
wydajnościach i profesjonalnych parametrach.

Kontakt

SCM Sp. z o.o.

ul. Jana Pawła II 11
00-828 Warszawa

Fax: +48 22 586 54 01

Robert Padiasek
Commercial Director robert.padiasek@scmpoland.pl
+48 518 011 802

Customer Service

zamowienia@scmpoland.pl
+48 797 846 624