Szkolenia
Master MONIN

Zdobądź Certyfikat Master MONIN! Podczas bezpłatnego szkolenia można zapoznać się z całym asortymentem produktów MONIN i Vitamix, uzyskać wiedzę z zakresu miksologii i nowych rozwiązań, które sprawdzają się na rynku gastronomicznym.

Receptury
i nowości

Zbiór najciekawszych inspiracji, konceptów i receptur z użyciem produktów MONIN. Od orzeźwiających lemoniad, przez smoothie, kawy smakowe, aż po wyjątkowe desery. Pobudź swoją kreatywność!

Zamów
produkty!

Jako firma SCM sp. z o.o. jesteśmy wyłącznym importerem produktów marki MONIN w Polsce. Obsługujemy odbiorców sieciowych, współpracujemy z lokalnymi dystrybutorami w całym kraju oraz realizujemy zamówienia on-line.

O nas

Francuska firma MONIN jest czołowym producentem produktów klasy Premium. W swojej ofercie posiada ponad 150 smaków: syropów, syropów bezcukrowych, koncentratów, puree owocowych, baz koktajlowych, sosów deserowych oraz likierów alkoholowych

MONIN to marka z ponad 100 letnią historią, tradycją i doświadczeniem. MONIN to najwyższa jakość i rodzinny charakter firmy, której produkty są dostępne w 144 krajach na całym świecie. Firma MONIN inspiruje baristów i barmanów od Azji aż po Stany Zjednoczone promując kreatywność oraz wszechstronność w wykorzystywaniu smaków sygnowanych logiem MONIN.
Wyłącznym importerem produktów marki MONIN w Polsce jest SCM Sp. z o.o.

Aktualności z bloga

Certyfikat Master MONIN

Szkolenia Master MONIN przeznaczone są dla osób pragnących zdobyć cenne doświadczenie i dla naszych klientów, którzy na co dzień mają kontakt z produktami MONIN. Warunkiem uczestnictwa jest korzystanie z produktów MONIN w miejscu pracy.

Master MONIN jest jednodniowe i bezpłatne. Podczas szkolenia można zapoznać się z całym asortymentem produktów MONIN, uzyskać wiedzę z zakresu miksologii i nowych rozwiązań MONIN. Celem szkolenia jest ukazanie szerokich możliwości kompozycji z użyciem produktów MONIN poprzez zaprezentowanie technik ich wykorzystania i różnorodnych receptur. Ważnym punktem programu jest też część warsztatowa, podczas której uczestnicy mają szansę w praktyce zastosować swoją wiedzę za barem. Na zakończenie przeprowadzany jest test z wiedzy nabytej podczas szkolenia oraz wręczenie Certyfikatów Master MONIN.

Studia MONIN & Vitamix są dodatkowo wyposażone w cały asortyment Vitamix Commercial.

Miejsca i terminy szkoleń MasterMONIN

Wybierz miasto, aby wyświetlić adres oraz dostępne terminy szkoleń wraz z godzinami ich rozpoczęcia. Aby zapisać się na wybrane szkolenie wystarczy wypełnić formularz poniżej wybierając typ studia i termin.

Poprzez formularz jednocześnie można zgłosić tylko jedną osobę. Prosimy zgłaszać kolejne osoby w osobnym formularzu. Osoby niezgłoszone nie będą mogły brać udziału w szkoleniu.

W przypadku braku dogodnego terminu prosimy o wpisanie się na listę chętnych pod formularzem w celu otrzymania informacji o następnej rekrutacji.

Adresy i terminy szkoleń

Wstępne zgłoszenie uczestnika

Białystok
Warszawa
Gliwice
Poznań
Słupsk
Szczecin
Wrocław
Rumia
Kamień Pomorski
Opole
Bydgoszcz
Olsztyn
Łódź
Lublin
Stalowa Wola
Gdańsk
Tarnowskie Góry
Pruszków
Koszalin
Jelenia Góra
Bielsko-Biała
Oświadczam, iż zapoznałam/em się z Regulaminem Szkoleń Master MONIN i Polityką Prywatności oraz akceptuję ich postanowienia. Wyrażam także zgodę na wykonywanie zdjęć podczas szkoleń i przetwarzanie mojego wizerunku utrwalonego tych zdjęciach m.in. przez ich wykorzystanie, publikowanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie, jak również dalsze ich modyfikowanie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu "Zgłoszenie uczestnika" w celu otrzymywania informacji handlowych, w tym informacji o nowych produktach, rabatach, promocjach, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) przez SCM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-828) przy ul. Jana Pawła II 11, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000218960. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia niniejszej zgody. Więcej informacji o przysługujących uprawnieniach znajduje się w Polityce Prywatności.

Lista chętnych - otrzymaj informację o następnych terminach szkoleń

Zapisz się na listę chętnych i otrzymaj informację o nowych terminach szkoleń Master MONIN w wybranym Studiu MONIN lub Studiu MONIN & Vitamix.

  Studio

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym, w celu otrzymywania informacji o szkoleniach oraz o ich kolejnych terminach przez okres 6 miesięcy od złożenia formularza zgłoszeniowego. Dane będą przetwarzane przez spółkę SCM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-828) Al. Jana Pawła II 11 wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000218960. Oświadczam, iż zapoznałem się ze wszelkimi informacjami znajdującymi się w Polityce Prywatności, a dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych oraz podstawy prawnej ich przetwarzania, jak również przysługujących mi uprawnień.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu "Lista chętnych" w celu otrzymywania informacji handlowych, w tym informacji o nowych produktach, rabatach, promocjach, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) przez SCM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-828) przy ul. Jana Pawła II 11, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000218960. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia niniejszej zgody. Więcej informacji o przysługujących uprawnieniach znajduje się w Polityce Prywatności.  Hurt

  Odbiorców hurtowych oraz sieciowych
  zainteresowanych wprowadzeniem produktów MONIN do swojej oferty prosimy o bezpośredni kontakt: zamowienia.monin@scmpoland.pl

  Sklep on-line

  Sklep SCM to najszerszy asortyment produktów MONIN, które można zakupić bezpośrednio on-line z przedpłatą i wysyłką pod wskazany adres.

  Dystrybucja

  Przygotowaliśmy Wyszukiwarkę Dystrybutorów MONIN, którzy prowadzą sprzedaż detaliczną oraz zaopatrują firmy w regionie. Wystarczy wybrać województwo z mapki obok, aby wyświetlić listę dostawców produktów MONIN w interesującej Państwa okolicy.

  Kontakt

  SCM Siedziba główna

  ul. Jana Pawła II 11, 00-828 Warszawa
  biuro@scmpoland.pl
  Tel. +48 22 586 54 00,
  Fax. +48 22 586 54 01

  Robert Padiasek
  Commercial Director
  robert.padiasek@scmpoland.pl
  +48 518 011 802

  Mariusz Kościesza
  Area Sales Manager
  mariusz.kosciesza@scmpoland.pl
  +48 509 376 499

  Marek Bielecki
  Customer Service Manager
  marek.bielecki@scmpoland.pl
  +48 506 398 627

  Ilona Klekowicka
  Quality Manager
  ilona.klekowicka@scmpoland.pl
  +48 789 222 018

  Agata Ostrowska
  Sales & Invoices
  agata.ostrowska@scmpoland.pl
  +48 797 846 624

  Mariusz Pietryka
  Lider Brand Ambasador / dolnośląskie, opolskie i śląskie
  mariusz.pietryka@scmpoland.pl
  +48 516 089 358

  Jarosław Zawadzki
  Brand Ambasador / podkarpackie, małopolskie, lubelskie i świętokrzyskie
  jaroslaw.zawadzki@scmpoland.pl
  +48 507 441 689

  Michał Błasiak
  Brand Ambasador / kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, pomorskie i warmińsko-mazurskie
  michal.blasiak@scmpoland.pl
  +48 500 525 512

  Marek Łyszczak
  Brand Ambasador / wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie i dolnośląskie
  marek.lyszczak@scmpoland.pl
  +48 797 317 716

  Pawel Jaworski
  Brand Ambasador / mazowieckie, podlaskie, łódzkie i warmińko-mazurskie
  pawel.jaworski@scmpoland.pl
  +48 516 168 961

  Newsletter

  Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach i promocjach dotyczących MONIN wpisz swój adres e-mail