MONINPOLSKA

Szkolenia
Master MONIN

Zdobądź Certyfikat Master MONIN! Podczas bezpłatnego szkolenia można zapoznać się z całym asortymentem produktów MONIN i Vitamix, uzyskać wiedzę z zakresu miksologii i nowych rozwiązań, które sprawdzają się na rynku gastronomicznym.

Receptury
i nowości

Zbiór najciekawszych inspiracji, konceptów i receptur z użyciem produktów MONIN. Od orzeźwiających lemoniad, przez smoothie, kawy smakowe, aż po wyjątkowe desery. Pobudź swoją kreatywność!

Zamów
produkty!

Jako firma SCM sp. z o.o. jesteśmy wyłącznym importerem produktów marki MONIN w Polsce. Obsługujemy odbiorców sieciowych, współpracujemy z lokalnymi dystrybutorami w całym kraju oraz realizujemy zamówienia on-line.

O nas

Francuska firma MONIN jest czołowym producentem produktów klasy Premium. W swojej ofercie posiada ponad 150 smaków: syropów, syropów bezcukrowych, koncentratów, puree owocowych, baz koktajlowych, sosów deserowych oraz likierów alkoholowych

MONIN to marka z ponad 100 letnią historią, tradycją i doświadczeniem. MONIN to najwyższa jakość i rodzinny charakter firmy, której produkty są dostępne w 144 krajach na całym świecie. Firma MONIN inspiruje baristów i barmanów od Azji aż po Stany Zjednoczone promując kreatywność oraz wszechstronność w wykorzystywaniu smaków sygnowanych logiem MONIN.
Wyłącznym importerem produktów marki MONIN w Polsce jest SCM Sp. z o.o.

Aktualności z bloga

Certyfikat Master MONIN

Szkolenia Master MONIN przeznaczone są dla osób pragnących zdobyć cenne doświadczenie i dla naszych klientów, którzy na co dzień mają kontakt z produktami MONIN. Warunkiem uczestnictwa jest korzystanie z produktów MONIN w miejscu pracy.

Master MONIN jest jednodniowe i bezpłatne. Podczas szkolenia można zapoznać się z całym asortymentem produktów MONIN, uzyskać wiedzę z zakresu miksologii i nowych rozwiązań MONIN. Celem szkolenia jest ukazanie szerokich możliwości kompozycji z użyciem produktów MONIN poprzez zaprezentowanie technik ich wykorzystania i różnorodnych receptur. Ważnym punktem programu jest też część warsztatowa, podczas której uczestnicy mają szansę w praktyce zastosować swoją wiedzę za barem. Na zakończenie przeprowadzany jest test z wiedzy nabytej podczas szkolenia oraz wręczenie Certyfikatów Master MONIN.

Studia MONIN & Vitamix są dodatkowo wyposażone w cały asortyment Vitamix Commercial.

Miejsca i terminy szkoleń MasterMONIN

Wybierz miasto, aby wyświetlić adres oraz dostępne terminy szkoleń wraz z godzinami ich rozpoczęcia. Aby zapisać się na wybrane szkolenie wystarczy wypełnić formularz poniżej wybierając typ studia i termin.

Poprzez formularz jednocześnie można zgłosić tylko jedną osobę. Prosimy zgłaszać kolejne osoby w osobnym formularzu. Osoby niezgłoszone nie będą mogły brać udziału w szkoleniu.

W przypadku braku dogodnego terminu prosimy o wpisanie się na listę chętnych pod formularzem w celu otrzymania informacji o następnej rekrutacji.

Adresy i terminy szkoleń

Wstępne zgłoszenie uczestnika

Białystok
Warszawa
Gliwice
Poznań
Słupsk
Szczecin
Wrocław
Rumia
Kamień Pomorski
Opole
Bydgoszcz
Olsztyn
Łódź
Lublin
Stalowa Wola
Gdańsk
Tarnowskie Góry
Pruszków
Koszalin
Jelenia Góra
Czaniec
Oświadczam, iż zapoznałam/em się z Regulaminem Szkoleń Master MONIN i Polityką Prywatności oraz akceptuję ich postanowienia. Wyrażam także zgodę na wykonywanie zdjęć podczas szkoleń i przetwarzanie mojego wizerunku utrwalonego tych zdjęciach m.in. przez ich wykorzystanie, publikowanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie, jak również dalsze ich modyfikowanie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu "Zgłoszenie uczestnika" w celu otrzymywania informacji handlowych, w tym informacji o nowych produktach, rabatach, promocjach, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) przez SCM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-828) przy ul. Jana Pawła II 11, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000218960. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia niniejszej zgody. Więcej informacji o przysługujących uprawnieniach znajduje się w Polityce Prywatności.

Lista chętnych - otrzymaj informację o następnych terminach szkoleń

Zapisz się na listę chętnych i otrzymaj informację o nowych terminach szkoleń Master MONIN w wybranym Studiu MONIN lub Studiu MONIN & Vitamix.

  Studio

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym, w celu otrzymywania informacji o szkoleniach oraz o ich kolejnych terminach przez okres 6 miesięcy od złożenia formularza zgłoszeniowego. Dane będą przetwarzane przez spółkę SCM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-828) Al. Jana Pawła II 11 wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000218960. Oświadczam, iż zapoznałem się ze wszelkimi informacjami znajdującymi się w Polityce Prywatności, a dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych oraz podstawy prawnej ich przetwarzania, jak również przysługujących mi uprawnień.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu "Lista chętnych" w celu otrzymywania informacji handlowych, w tym informacji o nowych produktach, rabatach, promocjach, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) przez SCM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-828) przy ul. Jana Pawła II 11, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000218960. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia niniejszej zgody. Więcej informacji o przysługujących uprawnieniach znajduje się w Polityce Prywatności.


  Hurt

  Odbiorców hurtowych oraz sieciowych
  zainteresowanych wprowadzeniem produktów MONIN do swojej oferty prosimy o bezpośredni kontakt: zamowienia.monin@scmpoland.pl

  Sklep on-line

  Sklep SCM to najszerszy asortyment produktów MONIN, które można zakupić bezpośrednio on-line z przedpłatą i wysyłką pod wskazany adres.

  Dystrybucja

  Przygotowaliśmy Wyszukiwarkę Dystrybutorów MONIN, którzy prowadzą sprzedaż detaliczną oraz zaopatrują firmy w regionie. Wystarczy wybrać województwo z mapki obok, aby wyświetlić listę dostawców produktów MONIN w interesującej Państwa okolicy.

  Kontakt

  SCM Siedziba główna

  ul. Jana Pawła II 11, 00-828 Warszawa
  biuro@scmpoland.pl
  Tel. +48 22 586 54 00,
  Fax. +48 22 586 54 01

  Robert Padiasek
  Commercial Director
  robert.padiasek@scmpoland.pl
  +48 518 011 802

  Mariusz Kościesza
  Area Sales Manager
  mariusz.kosciesza@scmpoland.pl
  +48 509 376 499

  Marek Bielecki
  Customer Service Manager
  marek.bielecki@scmpoland.pl
  +48 506 398 627

  Ilona Klekowicka
  Quality Manager
  ilona.klekowicka@scmpoland.pl
  +48 789 222 018

  Agata Ostrowska
  Sales & Invoices
  agata.ostrowska@scmpoland.pl
  +48 797 846 624

  Mariusz Pietryka
  Lider Brand Ambasador / dolnośląskie, opolskie i śląskie
  mariusz.pietryka@scmpoland.pl
  +48 516 089 358

  Jarosław Zawadzki
  Brand Ambasador / podkarpackie, małopolskie, lubelskie i świętokrzyskie
  jaroslaw.zawadzki@scmpoland.pl
  +48 507 441 689

  Michał Błasiak
  Brand Ambasador / kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, pomorskie i warmińsko-mazurskie
  michal.blasiak@scmpoland.pl
  +48 500 525 512

  Marek Łyszczak
  Brand Ambasador / wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie i dolnośląskie
  marek.lyszczak@scmpoland.pl
  +48 797 317 716

  Pawel Jaworski
  Brand Ambasador / mazowieckie, podlaskie, łódzkie i warmińko-mazurskie
  pawel.jaworski@scmpoland.pl
  +48 516 168 961

  Newsletter

  Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach i promocjach dotyczących MONIN wpisz swój adres e-mail