Vitamix Commercial

Vitamix Commercial to światowy lider w zakresie produkcji profesjonalnych blenderów do barów i kuchni, specjalizujący się w obsłudze największych światowych sieci gastronomicznych.

WIĘCEJ NA VITAMIX-BLENDER.PL

Vitamix to urządzenie wielofunkcyjne, które zastępuje 10 urządzeń kuchennych oraz wykonuje 50 różnych czynności związanych z gotowaniem i przyrządzaniem posiłków. Dlatego znalazł uznanie wśród największych szefów kuchni, a z jego pomocy korzystają najlepsze restauracje, szkoły kulinarne na całym świecie. Jego niezwykle mocny, potężny silnik nie ma sobie równych pośród innych sprzętów AGD.

Vitamix to urządzenie niezawodne z 3-letnią gwarancją, którego części nie musisz wymieniać co pół roku. Laserowo wycinane ostrze ze stali chirurgicznej i precyzyjnie zaprojektowany dzban oraz najwyższa jakość materiałów użytych do budowy urządzenia, sprawiają iż Vitamix zdobywa nieustanne zaufanie i rzeszę nowych klientów od 1921 r., kiedy to W.G.” Papa” Bernard rozpoczął sprzedaż swego genialnego wynalazku.
Ponadto Vitamix przygotowuje pełnowartościowe potrawy, tnąc błony warzyw i owoców, tak aby były one podane w najlepszej, przyswajalnej postaci. Nie tracąc przy tym cennego błonnika, witamin, minerałów, oraz antyoksydantów. Nawet obierki, skórki warzyw i owoców, oraz pestki zostaną sproszkowane i po zblendowaniu z innymi składnikami tworzą zdrowe, pyszne napoje, sosy, zupy i dressingi.

Wyłacznym importerem w Polsce jest SCM sp. z o.o. Więcej informacji o Vitamix Commercial na www.vitamix-blender.pl oraz facebook.com/SCMVitamixCommercialPoland

Pobierz PDF:
Księga receptur na koktajle blendowane Vitamix

Przepisy kulinarne z wykorzystaniem Vitamix:

WIĘCEJ INFORMACJI NA VITAMIX-BLENDER.PL