Koncentrat MONIN Zielona Herbata

Powszechnie uprawiana w Azji zielona herbata jest tylko minimalnie poddana oksydacji w procesie przetwarzania, a jest szczególnie znana ze swojej finezji i elegancji. Koncentrat MONIN Zielona Herbata doskonale oddaje smak świeżo zaparzonej herbaty o smaku gotowej esencji wywaru z liści z lekkim akcentem naturalnej słodyczy. To baza pozwalająca na stworzenie nieskończonej liczby „domowej roboty” herbat smakowych w ciągu całego roku. Na ciepło i na zimno z lodem.

MOJITO GREEN ICED TEA

Wlej całość do kubka do spieniania mleka. Podgrzej wszystko steamerem aż do uzyskania jednolitej konsystencji i przelej do szklanki. Udekoruj bitą śmietaną.

 

Frozen Passion Green Tea

Wlej wszystkie składniki do blendera i uzupełnij kostkami lodu. Blenduj aż do uzyskania jednolitej konsystencji. Przelej wszystko do wysokiej szklanki. Udekoruj kawałkiem owocu marakui i świeżą miętą. Dla uzyskania najlepszej konsystencji i powtarzalności rekomendujemy blender do napojów Vitamix BarBoss.

 

Lemon Green Iced Tea

Wlej wszystkie składniki do szklanki uzupełnionej lodem. Wszystko dokładnie wymieszaj. Udekoruj plastrami z cytryny.

 

Green Iced Tea   

Wlej wszystkie składniki do szklanki uzupełnionej lodem. Wszystko dokładnie wymieszaj. Udekoruj świeżymi ziołami np. miętą, bazylią lub rozmarynem.

 

Honey Green Tea   

Wlej wszystkie składniki do kubka lub filiżanki. Wymieszaj. Udekoruj plastrem suszonej pomarańczy.

 

Mango Green Tea Pisco Sour   

Wlej wszystkie składniki do shakera i całość uzupełnij lodem. Energicznie wstrząsaj przez ok. 10 sekund. Przecedź do schłodzonej szklanki koktajlowej. Udekoruj skórką z cytryny, lub jadalnymi kwiatami.

 

Pomegranate Green Tea  Mocktail  

Wlej wszystkie składniki – oprócz piwa imbirowego – do shakera i całość uzupełnij lodem. Energicznie wstrząsaj przez ok. 8 sekund. Przecedź do wysokiej szklanki z lodem i uzupełnij piwem. Wymieszaj i udekoruj owocami granatu i płatkami kokosowymi.

Zobacz broszurę PDF z recepturami: